مقاله پاورپوینت اقدامات شخصی برای HRP درسیستم ERP

مقاله پاورپوینت اقدامات شخصی برای HRP درسیستم ERP
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله یکپارچه سازی تذكرهای اقدامات شخصی برای HRP درسیستم های ERP
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 38 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 4
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت بازرگانی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت استراتژیک منابع انسانی و توسعه منابع انسانی
کد محصول P3050

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
برنامه ریزی منابع انسانی
تذکرهای اقدامهای شخصی
يكپارچگي تذكرهاي اقدام هاي شخصي در سيستم هايERP
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
تذکرهای اقدام های شخصی
از لحاظ واقعي حوادث اينده فقط مي توانند پيش بيني شوند. اگر ميزان تجرد به اندازه پايين باشد همه اظهارات درباره حوادث اينده غيرواقعي مي باشند. هرچه حوادث اينده بطور دقيق تري پيش بيني شوند رسيدن به اهداف مشكل تر خواهد بود.عدم قطعيت براي حوادث اينده مي تواند به دو شكل زير باشد: عدم قطعيت در اينكه ايا حادثه اي رخ مي دهد يا نه و عدم قطعيت در شكل و فرم ان .

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.