مقاله پاورپوینت تله نورولوژی برای تشخیص از راه دور

مقاله پاورپوینت تله نورولوژی برای تشخیص از راه دور
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله تله نورولوژی مشارکتی برای تشخیص از راه دور (تله تشخیص)
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 35 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 4
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات و پزشکی
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی کنترل، برق مخابرات، بیوالکتریک و شبکه های کامپیوتری
کد محصول P3047

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
تله نورولوژی
TeNeCi : پیشنهاد کاربرد از راه دور انطباقی برای نورولوژی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
واحدTeNeCi
اهداف شبکهTeNeCi (شکل 1) عبارتند از تعیین و توسعه یک راه حل تخصصی و پشتیبانی و حمایت در تصمیم گیری نورولوژیکی و مدیریت نورولوژی اورژانسی. پروژه TeNeCi به سازمان دهی هر چه بهتر مدیریت اورژانس های نورولوژی و توسعه تکنیک های جدید و همچنین به تشخیص و درمان نورولوژی اورژانسی و همچنین به رشته پاتولوژی های نورولوژیکی در کل کمک می کند. این دسته از تکنیک های جدید از طریق شبکه ارتباط از راه دور کار کرده و به دست اندرکاران امکان دسترسی حقیقی راه دور به اطلاعات وابسته را می دهند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.