مقاله پاورپوینت دستیابی به اولویت از طریق قضاوت جفتی فوزی

مقاله پاورپوینت دستیابی به اولویت از طریق قضاوت جفتی فوزی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله دستیابی به اولویت ها از طریق قضاوت های مقایسه ای جفتی فوزی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 36 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 16
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و ریاضی و آمار
گرایش های مرتبط با این مقاله ریاضی کاربردی و آنالیز عددی
کد محصول P3073

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
ماتریس های مقایسه ای فوزی
روش برنامه نویسی ارجح فوزی
تنظیم پارامترهای تولرانس
اولویت بندی فوزی غیر خطی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
در صورت ناهمسان بودن قضاوت ها، هیچ بردار اولویتی وجود ندارد که در کلیه قضاوت های بازه ای به طور همزمان صدق کند. اما سعی و یافتن برداری که در کلیه قضاوت ها تا حد امکان به صورت خوب صدق کند، مطلوب می باشد. این مسئله حاکی از آن است که بردار حل به اندازه کافی خوب می بایست در مورد تقریباً کلیه قضاوت های بازه ای صدق کند، یا

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.