مقاله پاورپوینت زمان بندی کار خدمات رسانی چندگانه

مقاله پاورپوینت زمان بندی کار خدمات رسانی چندگانه
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله زمان بندی کارکیفیت خدمات رسانی چندگانه (QoS) بر اساس هزینه با تئوری بارمحاسباتی تقسیم پذیر در محاسبات ابری
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 30 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 10
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله رایانش ابری و رباتیک
کد محصول P3014

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
کارهای وابسته
محیط های زمانبندی و مدل های هزینه
مدل هزینهDLT پیشنهادی
نتایج آزمایشی و بحث ها
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
معیار بهینگی
تا کنون در کل پژوهش وابسته به حوزه زمان بندی بار محاسباتی تقسیم پذیر، از یک معیار بهینگی برای نیل به یک راه حل بهینه استفاده شده است. این معیار مشخص می کند که برای دستیابی به یک زمان پردازش بهینه، لازم و کافی است که کلیه سایت های شرکت کننده در محاسبه بایستی در یک زمان متوقف شوند. در غیر این صورت برای بهبود زمان پردازش، بار محاسباتی را می توان مجدداً توزیع نمود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.