مقاله پاورپوینت سنجش در محیط یادگیری با شبکه بیزین

مقاله پاورپوینت سنجش در محیط یادگیری با شبکه بیزین
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله سنجش و ارزیابی اکتشاف موثر در محیط های یادگیری باز با استفاده از شبکه بیزین
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 36 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 3
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و مهندسی برق
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی نرم افزار و هوش مصنوعی
کد محصول P3101

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
محیط یادگیری باز ACE
مدل دانش آموز
ارزیابی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
گره های دانش. این مطالعه همچنین نشان داد که دانش آموزان زیرک و باهوش مختلف (از طریق پیش آزمون شناسایی شده اند) اخطارهای غیر ضروری از سوی مربی برای کشف یک تمرین بیشتر را به درستی نادیده گرفته و کشف مفاهیمی که قبلاً از آنها مطلع شده بودند را انتخاب نکردند. ناکفایتی مدل در این شرایط آن بود که ارزیابی اکتشاف آنها صرفاً بر مبنای میزان فعالیت دانش آموزان در طول تعامل انجام می گرفت که گره های کیس اکتشافی وابسته آن را مشخص کردند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.