مقاله پاورپوینت سیستم ردیابی خورشیدی بر مبنای arm

مقاله پاورپوینت سیستم ردیابی خورشیدی بر مبنای arm
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله طراحی سیستم ردیابی خورشیدی خودکار بر مبنای ARM
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 31 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 8
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی نرم افزار، سخت افزار، هوش مصنوعی و مخابرات امن
کد محصول P3176

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
اصول طراحی سیستم
طراحی سخت افزاری سیستم
طراحی نرم افزار سیستم
نتایج آزمایش

  

بخشی از مقاله
اصول طراحی سیستم
پرتوهای خورشید را می توان به دو مولفه تجزیه نمود، یکی عمود بر سطح صفحه نور خورشید و دیگری موازی با سطح، صفحه نور خورشید فقط قادر به دریافت تابش اول می باشد. بنابراین زاویه بین پرتوهای خورشید و نرمال صفحه ای که زاویه فرودیθ می باشد، باید تا حد امکان کوچک باشد. زاویه فرودθ نسبت به تغییر روزانه و تغییر فصلی تغییر می کند. بنابراین، کلکتورهای خورشیدی ثابت قادر به جذب کامل انرژی تابش خورشیدی نمی باشند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.