مقاله پاورپوینت سیستم سیستم کنترل کامپیوتری توزیع شده

مقاله پاورپوینت سیستم سیستم کنترل کامپیوتری توزیع شده
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله معماریهای ارتباطی برای سیستم های کنترل کامپیوتری توزیع شده
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 31 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 3
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله معماری کامپیوتر و شبکه های کامپیوتری
کد محصول P4030

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
معماری پایه DCCS
نیازمندیها و اثرات وارده بر معماری سیستم
پروتکل های استاندارد: کاربرد معمولی
مفاهیم چند بخشی برایDCCS
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
مفاهیم چند بخشی برایDCCS
به خاطر مشکلات مربوط به کاربرد معمولی پروتکل های استاندارد، دو مفهوم چند بخشی براساس پروتکل UDP/IP توسعه یافته است. این مفاهیم از پروتکل های استاندارد به شیوه ای مختص مسئله استفاده می کنند. UDP/IP یک راهکار غیر متصل تائید نشده برایTCP/IP تشکیل می دهد. مفهوم دوم از مکانیسم چند بخشی فیزیکی پروتکل داده نگار گرایUDP/IP استفاده می کند ( چندبخشی داده نگار).

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.