مقاله پاورپوینت شبکه عصبی آداپتیو تناسبی برای کنترل سیستم غیرخطی

مقاله پاورپوینت شبکه عصبی آداپتیو تناسبی برای کنترل سیستم غیرخطی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله شبکه عصبی آداپتیو تناسبی-انتگرالی-مشتقی برای کنترل سیستم غیرخطی پیچیده
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 35 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 22
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی نرم افزار
کد محصول P3112

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
شبکه های عصبی آداپتیو تناسبی-انتگرالی-مشتقی
تجزیه و تحلیل پایداری
شبیه سازی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
ساختار سیستم کنترلی
سیستم کنترلی یک کنترل حلقه بسته اتخاذ می کند، و عمدتا شامل 2 قسمت می باشد: کنترلر و سیستم کنترل شده، کنترلر بر اساس شبکه عصبی آداپتیو تناسبی – انتگرالی – مشتقی ساخته شده است. در تمام سیستم کنترلی، X بردار هدف، E بردار خطا، Y مقدار خروجی سیستم کنترلی وU قانون کنترلی سیستم کنترل می باشد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.