مقاله پاورپوینت شبکه های عصبی مصنوعی در کنترل فرایند متغیر

مقاله پاورپوینت شبکه های عصبی مصنوعی در کنترل فرایند متغیر
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله شبکه های عصبی مصنوعی در کنترل فرایند متغیر
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 37 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 9
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و مهندسی کشاورزی
گرایش های مرتبط با این مقاله هوش مصنوعی
کد محصول P4808

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
مواد و روش ها
بحث
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
مواد و روش ها
تعداد 148 تا پارتیکل­برد با ضخامت های مختلف، که بر اساس استاندارد UNE-EN 312 در نوع P2 طبقه بندی می شود تا به وسیله آن ها مقدار انحراف استاندارد و متوسط مربوط به قدرت پیوند درونی بُردها را بدست بیاوریم.
تست های فیزیکی-مکانیکی بر روی تمامی بُردها انجام شده است برای تعیین میزان برآمدگی و جذب میزان محتوای رطوبت، دانسیته، و قدرت پیوند درونی، انجام شده است. در تست برآمدگی، استاندارد اسپانیایی به جای استاندارد اروپایی انتخاب شده است، زیرا استاندارد اسپانیایی زمان تست کوتاه تری دارد و همچنین اندازه گیری میزان آب جذب شده به وسیله ی نمونه ها را فراهم می کند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.