مقاله پاورپوینت سیستماتیک روی طراحی سیستم نرم افزاری خود تطبیقی

مقاله پاورپوینت سیستماتیک روی طراحی سیستم نرم افزاری خود تطبیقی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله بررسی سیستماتیک روی طراحی سیستم های نرم افزاری خود تطبیقی با شیوه های مهندسی کنترل
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 41 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 5
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله طراحی صنعتی، مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله طراحی اصلاحی، طراحی محصول و نرم افزار
کد محصول P4033

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
روش بررسی و مرور
تاکسونومی
نتایج بررسی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
(B تحلیل طبقه سیستم کنترل
مدل: بر طبق آماره ها، مدلهای جعبه سیاه مشهورتر از مدلهای تحلیلی می باشند. در نزدیک به 65 درصد از مقالات، از مدلهای جعبه سیاه استفاده شده است. در مقابل، از مدلهای صف بندی و سایر مطالعات تحلیلی در درصدهای مشابه در میان مقالات استفاده شده است.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.