مقاله پاورپوینت طراحی چند هدفه با استفاده از الگوریتم های تکاملی

مقاله پاورپوینت طراحی چند هدفه با استفاده از الگوریتم های تکاملی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله پشتیبانی از تصمیم برمبنای NPV در طراحی چند هدفه با استفاده از الگوریتم های تکاملی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 42 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 12
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله الگوریتم ها و محاسبات و هوش مصنوعی
کد محصول P3172

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
مسائل پاکسازی داده
شیوه های پاکسازی داده
حمایت ابزاری
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
شیوه برتری بر مبنای ارزش
برای طراحی بهینه
شیوه مطرح شده در اینجا، رسیدگی به طراحی بهینه چند هدفه با استفاده از فرمولاسیون مصالحه قیاسی براساس شاخص کل ارزش کل عمر می باشد. این معیار شامل ارزش اقتصادی انتگرال وابسته به محصول بوده و به همین خاطر به عنوان یک شاخص کافی برای برتری کل طرح های انتخابی شناخته می شود. برای این کار، عناصر غیر بازگشتی ( سرمایه گذاریها) و بازگشتی (هزینه های مختلف در طول عملیات) بایستی ذکر شوند

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.