مقاله پاورپوینت کاربرد عصاره گیاهی به عنوان آنتی اکسیدان

مقاله پاورپوینت کاربرد عصاره گیاهی به عنوان آنتی اکسیدان
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله کاربرد عصاره های گیاهی به عنوان آنتی اکسیدان طبیعی در گوشت و محصولات گوشتی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 32 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها ندارد
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله شیمی، صنایع غذایی و مهندسی کشاورزی
گرایش های مرتبط با این مقاله زیست فناوری مواد غذایی، کشاورزی، کنترل کیفی و بهداشتی و علوم دامی
کد محصول P3119

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
عصاره گیری
کاربرد
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
عصاره گیری
هدف از فرایند عصاره گیری این است که از مواد با بالاترین کیفیت، از نظر غلظت ترکیبات مورد نظر و قدرت آنتی اکسیدانی عصاره ها، حداکثر عملکرد را فراهم بنماید. تکنیک های بسیاری برای بازیابی آنتی اکسیدان ها از گیاهان، مانند استخراج سوکسله، خیساندن، استخراج سیال فوق بحرانی، استخراج آب زير بحرانى، و استخراج به کمک امواج فراصوت وجود دارد.
عصاره هسته های خرما با حلال های متفاوت و مخلوط آنها تهیه شد. هسته های خرما برای عبور از صافی های 1-2 میلی متر در یک چرخ سنگین آسیاب شد. حدود 02/0 گرم نمونه پودر شده با 5 میلی لیتر از حلال، متانول، آب، متانول، استون، اسید فرمیک در یک لوله شیشه ای در دمای اتاق، دو بار به مدت 30 دقیقه تکان داده شد و تفکیک شد. عصاره گیری با استفاده از چهار حلال متفاوت برای مقایسه فعالیت های آنتی اکسیدانی و کل محتویات فنولی از هر عصاره انجام شد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.