مقاله پاورپوینت ترانسدیوسر فراصوت میکروماشین شده خازنی

مقاله پاورپوینت ترانسدیوسر فراصوت میکروماشین شده خازنی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله ترانسدیوسر فراصوت میکروماشین شده خازنی : نظریه و تکنولوژی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 38اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 15
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق، هوافضا و کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله هوش مصنوعی
کد محصول P4081

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه

ولتاژ فروپاشی

پهنای باند فرکانس

تکنولوژی ساخت

اندازه گیری امپدانس ورودی الکتریکی

کاربردها و نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
اندازه گیریهای امپدانس ورودی الکتریکی اولین پروکسی برای فعالیت صوتی ترانسدیوسر فراهم می کنند. اندازه گیریها با آنالیزور شبکه برداری انجام شدند ( HP 8751A) که امپدانس ورودی پیچیده ترانسدیوسر به عنوان تابع فرکانس را اندازه گیری کرد. راه اندازی اندازه گیری در شکل زیر نشان داده شده است.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.