مقاله پاورپوینت فضای باز فلت برای محیط اجتماعی کودک

مقاله پاورپوینت فضای باز  فلت برای محیط اجتماعی کودک
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله فضای باز ارزان قیمت فلت ها به عنوان محیط اجتماعی کودکان
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 40 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 5
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله شهرسازی، علوم اجتماعی و مهندسی معماری
گرایش های مرتبط با این مقاله طراحی شهری، مدیریت شهری و معماری منظر
کد محصول P4073

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
پیشینه پژوهش
روش ها
نتایج و بحث
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
نمونه برداری
Bahru Johor بیش از 60 محل برای ساخت فلت های ارزان قیمت بدون آسانسور دارد. برای حذف تغییرپذیری زیاد از لحاظ ارتفاع ساختمان، سن مجتمع مسکونی، ناهمگنی و اندازه جمعیت ، از آنها به شکلی هدفمند نمونه برداری به عمل آمد.
فلت های ارزان قیمت 1 (LCF1) حاوی شش بلوک فلت می باشند که راهرو آنها درهوای آزاد بوده و حیاتهایی تشکیل می دهند که فضاهای پارکینگ در آنها واقع شده اند. فلت های ارزان قیمت 2 (LCF2) حاوی همین تعداد بلوک با یک چاهک هوایی هستند که نور و تهویه لازم برای دو راهرو داخلی فراهم می کنند و در نتیجه یک حیات مرکزی باریک شکل می گیرد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.