مقاله پاورپوینت مدلسازی شبکه سنسور بی سیم مقاوم در برابر خطا

مقاله پاورپوینت مدلسازی شبکه سنسور بی سیم مقاوم در برابر خطا
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله مدلسازی شبکه های سنسور بی سیم مقاوم در برابر خطا به روش مارکو
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 40 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 12
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله الکترونیک، برق مخابرات و شبکه های کامپیوتری
کد محصول P4039

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

چکیده
مقدمه و انگیزه
کارهای وابسته
مدلهای مقاوم در برابر خطا مارکو
نتایج
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
کارهای وابسته
اگرچهFT عمومی رشته پژوهش مطالعه شده است اما کارهای کمی در زمینه خطا یابی خاصWSN وFT انجام شده است. Jiang طرح DFD را پیشنهاد نمود که گره های سنسور معیوب را از طریق مبادله داده ها و تست متقابل در میان گره های همسایه، کشف نمود.Jian-Liang طرح (WMFDS) را پیشنهاد کردند که از همبستگی های فضایی در میان اندازه گیریهای سنسور استفاده می کرد (مثلاً دما، رطوبت).

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.