مقاله پاورپوینت تحلیل های هزینه و منفعت مدیریت شبکه توزیع فعال

مقاله پاورپوینت تحلیل های هزینه و منفعت مدیریت شبکه توزیع فعال
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله تحلیل های هزینه و منفعت مدیریت شبکه توزیع فعال
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 28 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 6
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله برق قدرت، برق مخابرات و هوش مصنوعی
کد محصول P4087

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
تحلیل مزایا و منفعت کنترل ولتاژ بهینه AuRA-NMS
قابلیت های مدیریت محدودیت AuRA-NMS
شبیه سازی سریهای زمانی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
شبیه سازی شیوه مدیریت محدودیت جریان
فلسفه مدیریت محدودیت جریان از قاعدهLIFO پیروی می کند کهDG last-in اولین تولید به تله افتاده یا قطع شده است زمانی که شرایط اضافه بار تشخیص داده می شود.منطق پشت این مسئله آن است که اتصال جدید DG نباید بر حقوق دستیابی بهDG های جدید اثر بگذارد.
تحت شرایط عادی و غیر عادی، اگر شبکه وضعیت اضافه بار تجربه کند،آنگاه ژنراتورهایlast-in به طور کلی در صورت داشتن قابلیت رمپینگ، رمپ می شوند. عیب این قاعده آن است که این دسته از ژنراتورها موثرترین وسایل برای حذف شرایط اضافه بار نبوده و منجر به تلفات بالای انرژی از قطع توان تولیدی کمتر موثر می گردند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.