مقاله پاورپوینت نیمه هادی اسپینترونیک

مقاله پاورپوینت نیمه هادی اسپینترونیک
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله نیم رسانای اسپینترونیک
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 39 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 5
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق
گرایش های مرتبط با این مقاله نانو تکنولوژی
کد محصول P3124

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
پیشنهادات نیمرسانا اسپینترونیک
فرومغناطیس و پدیده های وابسته به اسپین در نیمرساناها
چالش های SPINTRONICS نیمرسانا
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
تغییر VG به -125 مغناطیس پذیری کانال را افزایش داده و هیستری به صورت جذر درمی آید. بالاخره، به محض برگشت به VG=0V ، منحنی مغناطیس پذیری مشابهی حاصل می گردد. اثبات این توضیح نشان می دهد که با استفاده از میادین الکتریکی خارجی به شیوه ای برگشت پذیر، می توان فاز فرومغناطیسی را روشن و خاموش نمود. اگرچه کنترل میدان الکتریکی فروفرومغناطیس در دماهای پائین صورت می گیرد، اما احتمالات و امکانات جدیدی برای کنترل وسایل مغناطیسی الکتریکی باز می کند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.