مقاله پاورپوینت واکنش سیسمیک غیرخطی با مدل المان محدود

مقاله پاورپوینت واکنش سیسمیک غیرخطی با مدل المان محدود
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله واکنش سیسمیک غیرخطی چهارچوبهای مستحکم با یک مرکز با استفاده از مدلهای المان محدود
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 33 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 10
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات و مهندسی مکانیک
گرایش های مرتبط با این مقاله طراحی جامدات
کد محصول P3054

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
اجرای آزمون آزمایشی و نتایج
مدل عددی
مطالعه پارامتری
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
شبیه سازی های سیکلی
باریکی قابل قبول سازه بست نشان داده شده است تا نه تنها به ظرفیت کمانشی خودش ، بلکه همچنین به شکل پذیری و قابلیتهای اتلاف انرژی خودش نیز تاثیر بگذارد. Eurocode 8 محدودیتهای مربوط به نابسندگی طبیعی سازه های بست در CBFها را مشخص می سازد. در رابطه با سیستمهای بست ایکس، نابسندگی طبیعی می بایست محدود به 1.3 ≤ λ ≤ 2.0 و کمتر و یا برابر با 2.0 برای CBFها بجای چهارچوبهای بست ایکس باشد. آنچه که مربوط به منفعت قابل توجه می باشد این می باشد که نابسندگی طبیعی بست معمولا بدون در نظر گرفتن تاثیر صفحه اتصال مورد برآورد قرار می گیرد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.