مقاله پاورپوینت وضوح تصاویر با کدگذاری فراکتال

مقاله پاورپوینت وضوح تصاویر با کدگذاری فراکتال
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله بهبود وضوح تصاویر با استفاده از کد گذاری فراکتال
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 36 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 14
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
کد محصول P3125

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
درونیابی تصویر کلاسیکی
رمزگذاری فراکتال
پیش بینی اطلاعات قدرت وضوح بالاتر از قدرت وضوح پائین تر
روش پیشنهادی و نتایج آزمایش
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
پیش بینی اطلاعات قدرت وضوح بالاتر از قدرت وضوح پائین تر
تحلیل چند وضوحی در کدگذاری و تحلیل تصویر کاربردهای زیادی دارد. برخی از روشهای فشرده سازی تصویر چند وضوحی بر مبنای موجک، مثل درخت صفر، اطلاعات وضوح بالاتر را از اطلاعات وضوح پائین تر پیش بینی می کنند. کدگذارها یا رمزگذارهای فراکتال این تیپ پیش بینی را به شیوه ای متفاوت انجام می دهند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.