مقاله پاورپوینت پاکسازی داده

مقاله پاورپوینت پاکسازی داده
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله پاکسازی داده، مسائل و شیوه های فعلی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 35 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 2
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله اینترنت و شبکه های گسترده و هوش مصنوعی
کد محصول P3069

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
مسائل پاکسازی داده
شیوه های پاکسازی داده
حمایت ابزاری
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
مسائل تک منبعی
کیفیت داده منبع به میزان کنترل آن توسط طرح و محدودیت های یکپارچگی کنترل کننده ارزش داده های مجاز بستگی دارد. برای منابع فاقد طرح، مانند فایل ها، محدودیت های کمی برای ورود و ذخیره وجود دارد، و همین امر احتمال بروز خطا و ناهمسانی را افزایش می دهد.
مسائل خاص نمونه به خطاها و ناهمسانی هایی بستگی دارند که در سطح طرح از وقوع آنها نمی توان جلوگیری نمود ( مثلاً غلط املایی). در مورد مسائل و مشکلات سطح نمونه و طرح ، می توان حیطه های مختلف را از هم تفکیک نمود:مشخصه (میدان)، رکورد، تیپ رکورد و منبع.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.