مقاله پاورپوینت کاربرد مربعات غیر منفی در معماری چند هسته

مقاله پاورپوینت کاربرد مربعات غیر منفی در معماری چند هسته
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله کاربرد حداقل مربعات غیر منفی موازی کارآمد در معماریهای چند هسته ای
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 35 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 7
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله الگوریتم ها و محاسبات و معماری کامپیوتر
کد محصول P4029

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
روش مجموعه فعال
معماریهایCPU چند هسته ای
معماریهای GPU
کاربرد
ملاحظات پایانی

  

بخشی از مقاله
معماریهایCPU چند هسته ای
روند چند هسته ای به شکل پاسخ به کندسازی قانون مور شروع به کار کرد در جالیکه تولید کنندگان به محدودیت های سرعت های ساعت تک هسته ای نزدیک شدند. با اضافه شدن هسته های بیشتر برروی تراشه (چیپ)، رشته هایCPU فردی را می توان تخصیص و توسط واحدها پردازش نمود. بنابراین مسئله تجزیه و توسط رشته های مختلفی بدون استفاده زیاد از یک هسته حل می شود. بدین طریق چند رشته سازی یک لبه برروی پردازنده های تک هسته ای سنتی شکل می گیرد

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.