مقاله پاورپوینت تکنیک قفل‌گذاری خوش‌بینانه کنترل همروندی پایگاه‌ داده‌ توزیع‌شده

مقاله پاورپوینت تکنیک قفل‌گذاری خوش‌بینانه کنترل همروندی پایگاه‌ داده‌ توزیع‌شده
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله یک تکنیک قفل‌گذاری خوش‌بینانه برای کنترل همروندی در پایگاه‌ داده‌های توزیع‌شده
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 41 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 15
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله معماری کامپیوتر، رایانش ابری، مهندسی نرم افزار، اینترنت و شبکه های گسترده
کد محصول P4125

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
پیش زمینه
روش ODL و پیاده سازی
کلاس‌های histroies و مقدار همروندی
عملکرد روش ODL از طریق شبیه‌سازی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
روشODL و پیاده سازی
در روشODL سه نوع قفل وجود دارد- قفل خواندن، قفل نوشتن، و قفل ساختگی. قفل‌های خواندن و نوشتن در روش‌های معمولی متداخل هستند. یک قفل ساختگی با دیگر قفل‌ها هیچ تداخل و تعارضی ندارد. در حقیقت، یک قفل ساختگی می‌تواند مانند یک نشانه ویژه تفسیر شود که بررسی وجودش ممکن است و اگر موجود باشد ممکن است بدانیم کدام تراکنش قفل را در کدام آیتم داده نگه‌داشته‌است.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.