مقاله پاورپوینت داده کاوی وب برای طراحی وب سایت

مقاله پاورپوینت داده کاوی وب برای طراحی وب سایت
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله استفاده از داده کاوی وب برای بهبود طراحی وبسایت های تجارت الکترونیکی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 32  اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 2
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله نرم افزار و داده کاوی
کد محصول P3190

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
کمبود آب و مزایای نسبی
مدل جدید GTAP-W
طراحی سناریوهای شبیه سازی
بحث و نتایج
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
کشف زیرگروه از طریق الگوریتم : NMEEF-SDهدف اصلی کشف زیرگروه اینست که روابط را داده ها با توجه به یک خصوصیت پیدا کند. ما خصوصا برای این مسئله، خصوصیاتی را مانند کلمات کلیدی و منبع نوع بازدید کننده را تحلیل میکنیم.
در زیر، وابسته ترین زیرگروه های بدست آمده برای الگوریتم NMEEF-SD با توجه به مقادیر خصوصیتی مختلف با مقادیر سنجش های کیفیت در جدول 1نشان داده شده است. و این قوانین بدست آمده و سنجش های اهمیت کیفیت، غیرعادی بودن، حساسیت، و اطمینان نامعلوم را توصیف میکند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.