مقاله پاورپوینت اثر اخلاق بر موفقیت بازار کار: مدارک و شواهدی از MBA

مقاله پاورپوینت اثر اخلاق بر موفقیت بازار کار: مدارک و شواهدی از MBA
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله اثر اخلاق بر موفقیت بازار کار: مدارک و شواهدی از MBA
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 32اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 2
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله علوم اقتصادی و مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله بازاریابی
کد محصول P3009

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
داده
روش ها
بحث
نتایج
پیشنهادات

  

بخشی از مقاله

داده

GMAT تستی استاندارد است که هدف از طراحی آن ارزیابی مهارتهای ادراکی دانشجویان و احتمال عملکرد موفق در دانشکده اقتصاد می باشد و لازمه پذیرش در اکثر برنامه های MBA می باشد. نظر سنجی که GMAC اسپانسر آن می باشد در چهار موج اجرا گردید.
نظرسنجی سئوالاتی در مورد ویژگیهایی از قبیل سطح تحصیلات، تجربه بازار کار، ترکیب خانواده و درآمد مطرح می کند. مرتبط ترین مسئله با مطالعه حاضر اینست که نظرسنجی اول از افراد می خواهد خود را از لحاظ تعدادی ویژگی یا مهارت وابسته به موفقیت در دنیای اقتصاد رتبه بندی کنند. این ویژگیها عبارتند از: مهارتهای ارتباطی، توانایی ایجاد انگیزش در دیگران و استانداردهای اخلاقی سطح بالا.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.