مقاله پاورپوینت چشم اندازهای امنیت به واسطه محاسبه ابری با اقتباس ابرهای متعدد

مقاله پاورپوینت چشم اندازهای امنیت به واسطه محاسبه ابری با اقتباس ابرهای متعدد
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله چشم اندازهای امنیت به واسطه محاسبه ابری با اقتباس ابرهای متعدد
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 38 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 2
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله امنیت اطلاعات، معماری کامپیوتر، رایانش ابری و مخابرات امن
کد محصول P3273

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
مسائل ، مشکلات و چالش های مربوط به امنیت ابری
چشم اندازهای امنیت ابری
مطالعات موردی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
پارتیشن بندی یا تقسیم بندی سیستم کاربردی به ردیف های مختلف
به منظور کاهش ریسک نشت و نفوذ داده های نامطلوب به خاطر عیوب و نقایص منطق برنامه کاربردی، جداسازی ردیف های سیستم کاربردی و تخصیص آنها به ابریهای مجزا پیشنهاد شده است (شکل 2). در مورد نقص یک برنامه کاربردی، داده ها بلافاصله در معرض ریسک قرار می گیرند، زیرا از لحاظ فیزیکی جدا و با یک طرح کنترل دسترسی مستقل، ازآن محافظت به عمل آمده است.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.