مقاله پاورپوینت ارزیابی کارایی سرمایه فکری و بهره وری

مقاله پاورپوینت ارزیابی کارایی سرمایه فکری و بهره وری
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله ارزیابی کارایی سرمایه فکری و بهره وری: برنامه کاربردی برای بخش تولید قایق ایتالیایی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 38 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 4
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
کد محصول P4075

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
مدیریت سرمایه فکری و عملکرد کسب و کار
زمینه تحقیق
مدل های تحقیق
کارایی و بهره وری مدیریت سرمایه فکری در بخش قایق بادبانی ایتالیایی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
تحلیل پوششی داده ها
DEA روشی است که به تحلیل گران مدیریت اجازه اندازه گیری کارایی تولیدی نسبی هر عضو از مجموعه واحدهای سازمانی قابل قیاس براساس عملکرد بهینه نظری برای هر سازمان را می دهد. برای این منظور ، واحدهای سازمانی مورد تحلیل ، واحدهای تصمیم گیری(DMU) نامیده شده اند. این واحدها می توانند شرکت ها یا نهادها یا سایت ها و شعب یک شرکت یا نمایندگی را از هم جدا کنند.
تحلیل پوششی داده ها امکان تاکید بر مرز تولید واقعی تعیین شده توسط DMU را فراهم می آورد. در این راستا لازم نیست توانایی تخمین و برآورد بهترین تابع تولید از قبل را داشته باشیم: بدین طریق تحلیل گر نیازی به مدلسازی فرایند خلق ارزش ندارد، بلکه به وسیله نمونه منتخب برای تحلیل می تواند مرز تولید را تعیین کند. از این نظر، انتخاب نمونه شرکت ها در بخش کسب و کار الزامی می شود، شرکت ها باید از لحاظ اندازه و صنعت قابل قیاس باشند تا بدین طریق بتوان فرض نمود که فرایندهای نامشهود خلق ارزش شبیه به هم هستند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.