مقاله پاورپوینت اثر رسوب فاز پروسکایت بر ویسکوزیته فلز کوره حرارتی تیتانیوم

مقاله پاورپوینت اثر رسوب فاز پروسکایت بر ویسکوزیته فلز کوره حرارتی تیتانیوم
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله  تاثیر رسوب فاز پروسکایت بر ویسکوزیته فلز کوره حرارتی تیتانیوم تحت شرایط دینامیک اکسیداسیون
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 33 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 11
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله جوشکاری، شیمی، فیزیک و مهندسی مواد
گرایش های مرتبط با این مقاله صنایع فلزی، زمین شناسی، ریخته گری، متالورژی صنعتی، مواد و متالورژی، طراحی جامدات، رسوب شناسی، اتمی مولکولی و فیزیک کاربردی
کد محصول P4294

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
آزمایش
نتایج
بحث
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
محتوی و مقدار FeOn و TiC طی اکسیداسیون تغییر کرد و بر همین منوال ویسکوزیته تغییر کرد. در مرحله اولیه (0 تا 4 دقیقه)، TiC در فلز اکسید می شود و در عین حال، آهن متالیک به کندی اکسید می شود، محتوی و مقدار FeOn تدریجا افزایش می یابد و بنابراین ویسکوزیته فلز به تدریج کاهش می یابد. در مرحله دوم (4 تا 6 دقیقه)، TiC به تدریج ناپدید می شود و آهن متالیک سریعا اکسید شده و مقدار FeOn سریعه روند افزایشی پیدا کرد و ویسکوزیته به طور پیوسته کاهش یافت. در مرحله سوم،(به مدت 6 تا 12 دقیقه)، اگرچه FeOn به طور مداوم افزایش پیدا می کند، ویسکوزیته فلز نه تنها کاهش نیافته بلکه سریعا افزایش می یابد که ناشی از تشکیل و رشد فاز پروسکایت در فلز حرارتی اکسید شده می باشد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.