مقاله پاورپوینت کاربرد روش حساسیت در ارسال و مکان کنترل کننده FACTS

مقاله پاورپوینت کاربرد روش حساسیت در ارسال و مکان کنترل کننده FACTS
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله کاربرد روشهای حساسیت در ارسال و مکان کنترل کننده های FACTS
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 32 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 19
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی کنترل، برق قدرت، برق مخابرات، سیستم های مخابراتی، مخابرات رمز و مخابرات میدان
کد محصول P3064

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
تحلیل حساسیت برمبنای مدل منبع ولتاژ
تحلیل حساسیت برمبنای امپدانس معادل
کاربردها
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
A . مدل منبع ولتاژ و حساسیت
در این روش، VSC به صورت یک منبع ولتاژ تزریق شده مدل سازی شده است. به طور مثال، UPFC به کار رفته در شبکه شکل 1(a) را در نظر بگیرید، که VSC سری بین گذرهای 1 و 2 تعبیه شده است. مدار حاصله در شکل 1(b) نشان داده شده است، که جایگیری ولتاژ شنت ? ̃_?1=?_?1 ?^??1 و جایگیری ولتاژ سری به صورت ? ̃_?2=?_?1 ?^??2 نشان داده می شود. راکتانس های Xr1 و Xr2 به ترتیب راکتانس شنت و مبدل های سری را نشان می دهند که بدون تلف یا کم تلف می باشند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.