مقاله پاورپوینت خطر پروژه ERP

مقاله پاورپوینت خطر پروژه ERP
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله ارزیابی ریسک در پروژه های ERP : شناسایی و اولویت بندی عوامل
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 5 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 34
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت اجرایی، مدیریت صنعتی، مدیریت منابع انسانی و مدیریت استراتژیک منابع انسانی
کد محصول P4186

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

چکیده
مقدمه
پیشینه
روشهای بکار رفته جهت شناسایی ریسک ها
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
جمع آوری داده ها
هدف روش AHP در این مطالعه افرادی بودند که در اجرای ERP شرکت کرده بودند. در اینجا پرسشنامه اینترنتی ساخته و از 198 عضو جامعه برنامه ریزی منابع سازمانی چین (CERPS) دعوت به مشارکت در تحقیق کردیم. دلیل انتخاب نمونه آن بود که اعضای CERPS به طور نوعی در زمینه مدیریت پروژه ERP مهارت و تخصص داشته و در تحقیق مدیریت پروژه ERP کاربرد وسیعی داشته اند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.