مقاله پاورپوینت اثرTiO2 بر ویسکوزیته و ساختار پسماند فلزات

مقاله پاورپوینت اثرTiO2 بر ویسکوزیته و ساختار پسماند فلزات
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله اثرTiO2 بر ویسکوزیته و ساختار پسماند در فلزات نوع کوره های حرارت دهی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 31 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 10
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی شیمی، مهندسی معدن و مهندسی مواد
گرایش های مرتبط با این مقاله شکل دادن فلزات، شیمی معدنی، فرآوری مواد معدنی، شناسایی و انتخاب مواد مهندسی، متالورژی صنعتی، مواد و متالورژی
کد محصول P4295

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

چکیده
مقدمه
روش های آزمایشی
نتایج و بحث
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
مواد و روش ها
با استفاده از دوک دوار متصل به ریومتر دیجی تال بوک فیلد کالبره شده (LVDV-IIþ; Brookfield Engineering Laboratories, Middleboro, MA) ویسکوزیته اندازه گیری شد. جزییات روشهای آزمایشی در منابع دیگر نیز گزارش شده اند با این حال دیاگرام و نمودار شماتیک در شکل 1 نشان داده شده است. نمونه های با وزن 120 گرم بر طبق جدول 1 تهیه شدند و در بوته Rh ده درصد وزنی (H: 60mm, ID: 40mm) قرار گرفتند. درجه حرارت کوره با استفاده از ترموکوپل مرجع کالیبره شده و در چارچوب دمایی +3 درجه با استفاده از کنترل کننده PID کنترل گردید.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.