مقاله پاورپوینت بررسی مدل شبکه عصبی نویز سیگنال چند بعدی

مقاله پاورپوینت بررسی مدل شبکه عصبی نویز سیگنال چند بعدی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله مدل شبکه عصبی نویز سیگنال چند بعدی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 37 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 22
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق
کد محصول P3005

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
توصیف کار
شبکه عصبی نویز – سیگنال پیکره بندی و بایاس متعدد
مثالهای کار شده و نتایج

  

بخشی از مقاله
توصیف کار
در کار حاضر، شبکه عصبی نویز- سیگنال ، شرایط بایاس (VDs, IDS) و تیپ پیکره بندی (CT) را در برمی گیرد به گونه ای که پارامترهای عملکردی دستگاه نه تنها در شرایط فرکانس عملیاتی واحد حول شرایط بایاس آموزش دیده که تعمیم فرکانس واحد (SFG) نامیده شده است، بلکه در کل باند فرکانس عملیاتی حول شرایط بایاس آموزش ندیده تعمیم داده می شود، این یکی تعمیم کل باند فرکانس (WFBG) نامیده می شود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.