مقاله پاورپوینت کنترل جمعی SFCL و SMES برای بهبود قابلیت نوسان برق

مقاله پاورپوینت کنترل جمعی SFCL و SMES برای بهبود قابلیت نوسان برق
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله کنترل جمعی SFCL و SMES برای بهبود قابلیت گذر از خطا و هموارسازی نوسان برق مزرعه بادی DFIG
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 33 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 17
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق و اقتصاد
گرایش های مرتبط با این مقاله برق قدرت
کد محصول P4085

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
سیستم مطالعه و مدلسازی
بهینه سازی پیشنهادی
مطالعه شبیه سازی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
 بهینه سازیSFCL
بهینه سازیSFCL براساس بازداری از افزایش ناگهانی انرژی جنبشی در روتور DFIG در طول خطا و اتلاف انرژیSFCL انجام می شود. در نتیجه، نه تنها محدودیت جریان خطا و عیب، بلکه همچنین به حداقل رساندن افت ولتاژ پایانه و توان خروجی حاصل می گردد. بهبود قابلیتFRT DFIG دور از انتظار نمی باشد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

2222222222222

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.