مقاله پاورپوینت روش مدل سازی کوره قوس الکتریکی مطالعه چشمک زن

مقاله پاورپوینت روش مدل سازی کوره قوس الکتریکی مطالعه چشمک زن
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله روشی جدید برای مدل سازی کوره قوس الکتریکی جهت مطالعه چشمک زن
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 35 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 22
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق
گرایش های مرتبط با این مقاله الکترونیک و برق قدرت
کد محصول P3225

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
مدل های ایستا
روش پیشنهاد شده برای شبیه سازی چشمک زن توسطEAF
نتایج شبیه سازی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
مدل 3
با بررسی ویژگیهای حقیقی V-I کوره قوس الکتریکی، در کل فرایند ذوب قوسی را می توان به سه دوره تقسیم کرد. در این مدل سازی، بر طبق سه دوره مذکور کار تخمین انجام می گیرد. در دوره اول، قوس از حالت خاموشی مجدداً روشن می شود. وقتی ولتاژ قوس به صفر افزایش می یابد، جریان قوس نیز به نقطه کراسینگ صفر می رسد. به محض اینکه ولتاژ قوس به ولتاژ احتراق مجددVig می رسد، مدار معادل مثل یک مدار باز عمل می کند. اما، جریان نشتی اندکی وجود دارد که در تفاله کف آلود موازی با قوس الکتریکی جریان می یابد.فرض شده است تفاله کف آلود دارای مقاومت ثابتRg می باشد و ولتاژ احتراق مجدد متناسب با طول قوس الکتریکی فرض شده است.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.