مقاله پاورپوینت منابع قدرت و شرایط زیرساختاری در حسابداری

مقاله پاورپوینت منابع قدرت و شرایط زیرساختاری در حسابداری
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله  منابع قدرت و شرایط زیرساختاری در حسابداری دولتی قرون وسطایی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 44 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 2
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله اقتصاد و حسابداری
گرایش های مرتبط با این مقاله اقتصاد مالی،حسابداری دولتی و حسابداری مالیاتی
کد محصول P4284

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
خزانه و مالیات به عنوان یک مکانیسم مدیریتی قرون وسطایی
منابع قدرت
شبکه های فعل و انفعالی چند گانه در قرن 12
ارتباط زیر ساخت های حسابداری با زیر ساخت های غیر حسابداری و منابع قدرت
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
قدرت اجرایی
قدرت اجرایی تحت تاثیر قدرت و توانایی نظامی است. هیچ گونه ارتش متحد و واحد در نظام فئودالی وجود نداشت.قدرت نظامی پادشاه و دولت شدیدا بستگی به روابط پادشاه با افراد مورد نیاز برای تامین درخواست ها داشت. ضرورتا او به گالوانیزه کردن و تهیج ارتش با پشتیبانی خود در زمان های بحران می پرداخت. در حقیقت، پادشاه به مدیران و معاونت های محلی برای حفظ پایداری و اجرای قوانین پادشاهی متکی بود. تحت یک پادشاهی قوی و مقتدر، نظیر هنری 1 و2 ، این کار به خوبی پیش رفت. با این حال تحت حاکمیت های ضعیف و نالایق نظیر استفان، منطقه به جنگ داخلی تبدیل شد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.