مقاله پاورپوینت مهارت سیاسی محل کار

مقاله پاورپوینت مهارت سیاسی محل کار
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله  مهارت های سیاسی در محل کار
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 36 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 1
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله علوم اجتماعی، علوم سیاسی و مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت منابع انسانی و مدیریت استراتژیک منابع انسانی
کد محصول P4173

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
انواع مهارت های اجتماعی
ماهیت مهارت سیاسی
موفقیت شغل و حرفه توسط مهارتهای سیاسی
روش های توسعه مهارت های سیاسی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
خودتابآوری ( مقاومت نفس )
خودتابآوری یک شکل از مهارت های اجتماعی است که اساسا به انطباق موثر محیطی از طریق ظرفیت تنظیم رفتار خود نسبت به خواسته ها و یا نشانه های محیطی مختلف و متغییر، کمک می کند . این مفهوم شامل مولفه های مقررات عاطفی شخص ، کنترل انگیزه های سازگار ، هوش اجتماعی، و احساس خود باوری می باشند . توانایی سازگاری خوب با موقعیت های مختلف اجتماعی کمک کننده مهارت های سیاسی محسوب می شود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.