مقاله پاورپوینت تحرک پذیری پردازش کوئری

مقاله پاورپوینت تحرک پذیری پردازش کوئری
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله  سیستم پایگاه داده سیار: نقش سیار بودن و تحرک پذیری در پردازش کوئری
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 32 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 5
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله فناوری اطلاعات و ارتباطات ICT، مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی نرم افزار و شبکه های کامپیوتری
کد محصول P4179

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
معماری محیط سیار
نقش تحرک پذیری
اثر تحرک پذیری بر پردازش پرس و جو
پردازش پرس و جو در پایگاههای داده سیار
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
A. مدلهای مختلف مکان
برنامه های کاربردی بر مبنای مکان نیازمند نمایش آگاهانه دانش فضایی می باشند. مدلهای فعلی مکان را می توان به مدلهای سمبولیک یا نمادین و هندسی تقسیم نمود. در مدل هندسی، مکان ها به صورت مختصاتn بعدی ( جفت طول و عرض جغرافیایی) یا به صورت مجموعه ای از مختصات تعیین شده اند که یک شکل هندسی کراندار و مقید سطح را تعریف می کنند ( مثلاً چند ضلعی).

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.