مقاله پاورپوینت ارزیابی بهره وری اطلاعات حسابداری

مقاله پاورپوینت ارزیابی بهره وری اطلاعات حسابداری
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله  ارزیابی بهره وری و کارایی سیستم های اطلاعات حسابداری: مطالعه ای در خصوص شرکت های  مخابراتی تلفن همراه در بنگلادش
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 37 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 4
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله اقتصاد، حسابداری و مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله حسابداری دولتی
کد محصول P4159

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
روش تحقیق
تجزیه و تحلیل و نتایج و یافته ها
میزان افشا
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
کنترل داخلی فرایندی است که تحت تاثیر هیئتی از مدیران، مدیریت و دیگر کارکنان یک نهاد، قرار دارد و برای ارائه اطمینانی معقول در خصوص دستیابی به سه دسته از اهداف نظیر پایایی گزارشات مالی، قوانین و مقررات جاری و قابل اجرا و اثربخشی و بهره وری عملکردها طراحی شده است. سیتستم های کنترل داخلی موثر برای عملکرد موفق و همچنین کنترل حسابداری و کنترل اجرایی ضروری است. این سیستم ها به تقسیم و تفکیک سیستم های اطلاعات حسابداری به منظور تولید اطلاعات پایا و مناسب کمک می کنند. سایر خصوصیات کیفی اطلاعات حسابداری در صورتی که سیستم کنترل داخلی صوتی در یک سازمان وجود داشته باشد می تواند حفظ شود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.