مقاله پاورپوینت مرگ برنامه ریزی شده سلول مرتبط با پرچم گل در طول تمایز

مقاله پاورپوینت مرگ برنامه ریزی شده سلول مرتبط با پرچم گل در طول تمایز
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله کانکین کوتاه 1، یک جهش یافته جدید ازcastanea mollissima با مرگ برنامه ریزی شده سلول مرتبط با پرچم گل در طول تمایز
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 32 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 4
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله کشاورزی
کد محصول P4144

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
مواد و روش ها
نتایج
بحث

  

بخشی از مقاله
پیشرفت نمو و مشخصه های گل های نر با SCK1
شکوفه ها محتوی گل آذین اولیه SCK1 جوانه زنی را آغاز می کنند و همزمان رویش شاخه به عنوان شکوفه های نوع وحشی (شکل 1A-E). اگرچه وقتی کاتکین ها حدود 2 سانتی متر در طول رشد می کنند (شک ل1F)، قطعه دور گل آذین نر روی SCK1 شروع به توقف رشد می کنند به زردی می گرایند و به تدریج حلقه ای می شوند (شکل L,1G) و سرانجام پس از 15 روز یا بیشتر پژمرده می شود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.