مقاله پاورپوینت کیفیت سود و سطوح اتکای مالی شرکت

مقاله پاورپوینت کیفیت سود و سطوح اتکای مالی شرکت
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله کیفیت سود و سطوح اتکای مالی شرکت های چینی حاضر در بازار بورس
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 36 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 6
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله اقتصاد، حسابداری و مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت کسب و کار MBA، حسابداری مالی و اقتصاد مالی
کد محصول P3042

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
مرور متون و طبقه بندی مالی
انتخاب نمونه و داده
نتایج و تجزیه و تحلیل
تجزیه و تحلیل حساسیت بازار
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
اقلام تعهدی کیفیت
اقلام تعهدی شامل تفاوت بین درآمد و پول نقد میشود. (فرانسیس 2004) . نقش اقلام تعهدی به تغییر یا تنظیم شناسایی جریان های نقدی در طول زمان است تا داده های تعدیل شده در اندازه گیری عملکرد شرکت بهبود یابد.. (بونلرت یو تای 2006) کیفیت اقلام تعهدی به عنوان عامل اندازه گیری کیفیت سود بر اساس این دیدگاه است که درآمد را می توان بیشتر به جریان نقد حاصل از عملکرد شرکت مرتبط دانست. دکو و دیچو (2002) کیفیت سود را از کپی برداری از کل اقلام تعهدی فعلی به آخرین دوره ، دوره حال حاضر، و دوره بعدی جریان نقدی حاصل از عملکرد شرکت اندازه می گیرند .

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.