مقاله پاورپوینت جریان سرمایه تحت عدم قطعیت جهانی: شواهدی از ترکیه

مقاله پاورپوینت جریان سرمایه تحت عدم قطعیت جهانی: شواهدی از ترکیه
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله
Capital flows under global uncertainties: Evidence from Turkey
عنوان فارسی مقاله
جریان سرمایه تحت عدم قطعیت جهانی: شواهدی از ترکیه
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 18 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 1 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 1 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله اقتصاد و حسابداری
گرایش های مرتبط با این مقاله
اقتصاد مالی، اقتصاد پولی، حسابداری مالی
موضوعات مرتبط با این مقاله جریان سرمایه، عدم قطعیت جهانی
کد محصول P12088
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه

داده

روش شناسی

نتایج تجربی

نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

داده

داده های ما از پایگاه داده جهانی تحقیقات صندوق پرتفوی نوظهور (EPFR) گردآوری شده است. این پایگاه داده نه تنها اقتصادهای توسعه یافته بلکه بسیاری از EMها را پوشش می‌ دهد. این مطالعه همچنین عدم قطعیت سیاست را بر اوراق قرضه و بازارهای سهام را در چین و هند، لی، بالسیلار، گوپتا و چانگ نشان می دهد. می توان گفت که هدف اصلی مقاله حاضر پر کردن این خلا در مطالعات قبلی با تحلیل نقش جهانی EPU و عدم قطعیت سیاست تجاری ایالات متحده (TPU) بر جریان سرمایه به شکل سرمایه گذاری اوراق قرضه و سهام در اقتصاد ترکیه است. از آنجا که مطالعه حاضر اقتصاد ترکیه را بررسی می کند، نوسانات مالی بین ‌المللی نقش حیاتی در اقتصاد داخلی از طریق روابط مالی و تجاری ایفا می ‌کند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.