مقاله پاورپوینت قابلیت اطمینان شبکه های کانولوشن در تشخیص ضایعات رنگدانه ای پوست

مقاله پاورپوینت قابلیت اطمینان شبکه های کانولوشن در تشخیص ضایعات رنگدانه ای پوست
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Robustness of convolutional neural networks in recognition of pigmented skin lesions
عنوان فارسی مقاله استواری و قابلیت اطمینان شبکه های عصبی پیچشی (کانولوشن) در تشخیص ضایعات رنگدانه ای (پیگمانته) پوست
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 16 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 2 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول ندارد
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله پزشکی، مهندسی کامپیوتر، مهندسی پزشکی
گرایش های مرتبط با این مقاله هوش مصنوعی، پوست و مو، سایبرنتیک پزشکی
موضوعات مرتبط با این مقاله شبکه های عصبی پیچشی، ضایعات رنگدانه ای پوست
کد محصول P12104
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

مقدمه

مواد و روش ها

نتایج

بحث و گفتگو

نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

بحث و گفتگو

این مطالعه شکنندگی و عدم انعطاف را نمایان کرد به عبارت دیگر آسیب پذیری شبکه های عصبی پیچشی (CNNs) نسبت به تغییرات کوچک و جزئی ورودی برای سه معماری رایج و متداول شبکه عصبی پیچشی (CNN) (ResNet50, DenseNet121, VGG16). تأثیر بالقوه ی این پدیده روی سیستم های کمکی مبتنی بر هوش مصنوعی (AI) در کلینیک و درمانگاه به اندازه ی کافی توجهات را به خود جلب نکرده است. سه روش متفاوت برای کاهش شکنندگی و عدم انعطاف مورد بررسی قرار گرفت (داده افزایی اضافی، افزایش زمان تست، خوشنماسازی) تا ثابت شود که این روش ها تا حدودی روی تغییرات مصنوعی تصویر مثل چرخش، تغییر روشنایی یا زوم و بزرگنمایی تأثیرگذار هستند، اما روی تغییرات طبیعی تصویر حاصل از تفاوت های موجود در تصویربرداری تأثیر چندانی ندارند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.