مقاله پاورپوینت سنجش مقدار رضایت از تعادل بین کار و زندگی و استرس شغلی در طول همه‌گیری COVID-19

مقاله پاورپوینت سنجش مقدار رضایت از تعادل بین کار و زندگی و استرس شغلی در طول همه‌گیری COVID-19
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Work from Home: Measuring Satisfaction between Work–Life Balance and Work Stress during the COVID-19 Pandemic in Indonesia
عنوان فارسی مقاله کار در خانه: سنجش مقدار رضایت از تعادل بین کار و زندگی و استرس شغلی در طول همه‌گیری COVID-19 در اندونزی
فرمت مقاله  
تعداد اسلایدها 20 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 1 صفحه
تعداد صفحات دارای جدول 1 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله روانشناسی
گرایش های مرتبط با این مقاله روانشناسی صنعتی و سازمانی، روانشناسی عمومی، روانشناسی بالینی
موضوعات مرتبط با این مقاله استرس شغلی، کووید 19
کد محصول P12110
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

1- مقدمه

2- بازبینی های نظری

3- روش ها ی تحقیق

4- تجزیه و تحلیل اطلاعات و نتایج

مباحثه و بررسي

5- نتیجه گیری

 

  

بخشی از پاورپوینت

3- روش ها ی تحقیق

براي سنجش فرضيه هاي پيشنهادي و هرکدام از عوامل موثر بر نتيجه هاي به دست آمده، از داده های اولیه (از طریق یک پرسشنامه آنلاین برای جمع آوری اطلاعات جمعیت شناختی و داده های مربوط به متغیرها) و همچنين از داده های ثانویه (مقالات دانشگاهی و سایر منابع) استفاده شده است. پرسشنامه ها بین 500 پاسخ دهنده توزیع شده و 472 نفر پرسشنامه آنلاین خود را تکمیل و برگرداندند. سپس براي سنجش فرضيه ها؛ پاسخ‌های ثبت شده در اين پاسخنامه ها بر اساس یکی از ابزارهای اساسی روان‌سنجی که به نام “مقیاس 5 درجه‌ای لیکرت” شناخته مي شود و اغلب در علوم اجتماعی مورد استفاده قرار مي گيرند، مقايسه و سنجيده شدند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.