مقاله پاورپوینت بخشش در زمینه طلاق: مطالعه تغییر ناپذیری اندازه گیری میان فرهنگی

مقاله پاورپوینت بخشش در زمینه طلاق: مطالعه تغییر ناپذیری اندازه گیری میان فرهنگی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Forgiveness in the Context of Divorce: A Cross-Cultural Measurement Invariance Study via Multiple-Group Factor Analysis (CFA) across Chile and Spain
عنوان فارسی مقاله بخشش در زمینه طلاق: مطالعه تغییر ناپذیری اندازه گیری (هم ارزی اندازه گیری) میان فرهنگی از طریق تحلیل عاملی چند گروهی (CFA) در شیلی و اسپانیا
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 12 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر  ندارد
تعداد صفحات دارای جدول 1 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله روانشناسی
گرایش های مرتبط با این مقاله
روانشناسی بالینی، روانشناسی عمومی
موضوعات مرتبط با این مقاله طلاق
کد محصول P12198
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه

ابزار و روشها

ابزار

روش ها

نتایج

بحث

نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

روش ها

برای نمونه اسپانیایی، با شرکت‌کنندگان نمونه اسپانیایی در انجمن‌های مختلف افراد مطلقه و جدا شده، و در انجمن‌هایی که از خانواده‌های جدا شده حمایت می‌کنند، مانند مراکز ملاقات خانواده در استان‌های مختلف، ارتباط برقرار کردیم. افراد به پرسشنامه ها در این مراکز یا در منزل پاسخ دادند و به صورت ناشناس با استفاده از یک پاکت که هزینه آن از قبل پرداخت شده بود، برای تیم تحقیقاتی ارسال کردند.

برای نمونه شیلیایی، از شبکه های اجتماعی مجازی و مستقیم برای تماس با شرکت کنندگان استفاده شد. پرسشنامه ها توسط دستیاران آموزش دیده اجرا شد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.