مقاله پاورپوینت سنتز یکجای دی هیدروپیریمیدین ها از طریق کاتالیز سازگار با محیط مشتقات فسفر

مقاله پاورپوینت سنتز یکجای دی هیدروپیریمیدین ها از طریق کاتالیز سازگار با محیط مشتقات فسفر
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله One-pot synthesis of dihydropyrimidines via eco-friendly phosphorus derivatives catalysis
عنوان فارسی مقاله سنتز یکجای دی هیدروپیریمیدین ها از طریق کاتالیز سازگار با محیط مشتقات فسفر
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 19 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 3 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 6 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله شیمی
گرایش های مرتبط با این مقاله شیمی تجزیه، شیمی کاتالیست
کد محصول P12199
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

1. مقدمه

2. نتایج و بحث

  

بخشی از پاورپوینت

نتایج و بحث

 در این پروژه توجه بر مشتقات رایج آماده و در دسترس فسفری برای آزمودن فعالیت کاتالیستی واکنش بیگنلی بود. این مشتقات به خاطر ویژگی‌های در دسترس بودن، ایمنی و سازگاری آن‌ها با محیط انتخاب شدند. آن‌ها شامل مشتقات آلی مصنوعی، اسیدهای مینرالی، سنگ معدن‌های طبیعی و زباله صنعتی بازیافتی هستند. آزمایشات بر اساس جدول بالا انجام شدند که بازدهی های نشنان داده شده را به دست دادند. به لحاظ ریاضی، مشتقات اوره با آلدهید به جهت تشکیل یک محصول نیمه آمینی واکنش می دهد. باور بر این است که اسید هیپوفسفر (2/1 pKa) این نیمه آمین را پروتون دار کرده، آب زدایی آن به سمت یک مینیوم واسطه را تسریع بخشیده که متعاقباً با اتیل استواستات واکنش می دهد. آخرین چرخه آب زدایی، مشتقات DHPM مد نظر را مهیا می سازد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.