مقاله پاورپوینت حریم خصوصی، امنیت و سیاست ها

مقاله پاورپوینت حریم خصوصی، امنیت و سیاست ها
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Privacy, Security and Policies: A Review of Problems and Solutions with Blockchain-Based Internet of Things Applications in Manufacturing Industry
عنوان فارسی مقاله حریم خصوصی، امنیت و سیاست ها: مرور مشکلات و راه حل های کابردهای اینترنت اشیاء مبتنی بر بلاک چین (زنجیره بلوکی) در صنعت تولید
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 14 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 1 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 1 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله
مهندسی فناوری اطلاعات، کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله اینترنت و شبکه های گسترده، امنیت اطلاعات، شبکه های کامپیوتری، هوش مصنوعی، مهندسی الگوریتم ها و محاسبات
موضوعات مرتبط با این مقاله حریم خصوصی، اینترنت اشیاء، بلاک چین
کد محصول P12238
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

فصل 1- مقدمه

فصل 2- دیجیتال سازی فرایند کسب و کار تولید

فصل 3- کارهای مرتبط با امنیت و حریم خصوصی IoT

فصل 4- دسته بندی حملات امنیتی

فصل 5- سرویس و سیاست اطلاعاتی مبتنی بر IoT

فصل 6- نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

سرویس و سیاست اطلاعاتی مبتنی بر IoT

جمع آوری، ذخیره و تفسیر داده های شخصی از تجهیزات IoT نگرانی های زیادی را برای حریم خصوصی در بر دارد. علاوه بر این، این داده ها اغلب در محیط محاسبه ابری ذخیره می شوند که متشکل از چالش های معرفی شده در صنعت و تحلیل داده های انبوه است. جمع آوری داده های مبتنی بر فناوری IoT نیز مورد علاقه مدیران برای رقابت و پشتیبانی مصرف کننده و نمایندگی های مدیریت امنیت است. علاوه بر این، شفافیت و پاسخگویی محور نیاز مقررات حمایت از داده است. هر دو موضوع نیاز به مدرکی (مانند بررسی مناسب) دارند که نشان دهد داده ها به عنوان اولین گام اساسی در کجا جریان داشته اند. در حال حاضر، چنین قابلیتی در یک سیستم اطلاعاتی مبتنی بر IoT مستقر شده به صورت مناسب در تولید جهانی در نظر گرفته نشده یا حتی ایجاد نشده است.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.