مقاله پاورپوینت قانونمند کردن کاربردهای هوش مصنوعی برای دستیابی به اهداف توسعه پایدار

مقاله پاورپوینت قانونمند کردن کاربردهای هوش مصنوعی برای دستیابی به اهداف توسعه پایدار
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Regulating artifcial‑intelligence applications to achieve the sustainable development goals
عنوان فارسی مقاله قانونمند کردن کاربردهای هوش مصنوعی برای دستیابی به اهداف توسعه پایدار
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 14 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 1 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول  ندارد
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله هوش مصنوعی
موضوعات مرتبط با این مقاله توسعه پایدار
کد محصول P12359
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل 1: مقدمه
فصل 2: ملاحظات و مسائل کاربردهای هوش مصنوعی
فصل 3: قانونمند کردن هوش مصنوعی
فصل 4: دلالت های بیش تر
فصل 5: هوش مصنوعی و انسانیت
فصل 6: نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

هوش مصنوعی و انسانیت

در فرایند پیشرفته کردن انسان نماها، متخصصان هوش مصنوعی بیش تر درباره ی انسانیت به لحاظ شهود، خلاقیت، و همدردی دغدغه دارند که در هوش مصنوعی وجود ندارد. عقل سلیم در سطح انسان بزرگ ترین چالش در برنامه-نویسی هوش مصنوعی است. از این نظر، یک تحول هوش مصنوعی می بایستی مکمل و نه جایگزین کاملی برای جامعه ی انسانی قلمداد شود. در آینده، ما ممکن است در آفریدن زندگی هوشمند دیجیتال بر روی کره ی زمین موفق شویم در حالی که هم اکنون برنامه ی SETI در حال جست وجوی هوش فرازمینی از طریق آرایه ی تلسکوپ آلن (ATA) است. آن ها از هوش مصنوعی برای آموزش دادن به ماشین ها برای یادگیری بر مبنای کاویدن حجم عظیمی از داده هایی از جهان و یافتن استثناهایی برای این هنجار استفاده می کنند. هوش برتر مصنوعی از هوش بیولوژیکی پیشی خواهد گرفت، امری که منجر به تغییرات غیرقابل پیش بینی برای تمدن انسانی خواهد شد. آیا این سرآغاز تازه ای از جامعه ی انسانی و اصول اخلاقی خواهد بود؟ چه کسی مسئول جرایم روباتیکی خواهد بود؟ آیا حقوق روبات-ها پدید خواهد آمد اگر بتوان آن ها را موجوداتی صاحب اختیار و اراده قلمداد کرد؟ درباره ی اخلاقیات روبات ها چه-طور؟.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.