مقاله پاورپوینت تشخیص تصویر هوش مصنوعی بر اساس الگوریتم لبه یادگیری عمیق 5G آندوسکوپی گوارشی در ساخت و ساز پزشکی

مقاله پاورپوینت تشخیص تصویر هوش مصنوعی بر اساس الگوریتم لبه یادگیری عمیق 5G آندوسکوپی گوارشی در ساخت و ساز پزشکی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Artificial intelligence image recognition based on 5G deep learning edge algorithm of Digestive endoscopy on medical construction
عنوان فارسی مقاله تشخیص تصویر هوش مصنوعی بر اساس الگوریتم لبه یادگیری عمیق 5G آندوسکوپی گوارشی در ساخت و ساز پزشکی
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 22 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 3 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 1 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله
مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی پزشکی
گرایش های مرتبط با این مقاله هوش مصنوعی، مهندسی الگوریتم ها و محاسبات، رایانش ابری، اینترنت و شبکه های گسترده، پردازش تصاویر پزشکی
موضوعات مرتبط با این مقاله یادگیری عمیق، 5G، آندوسکوپی 
کد محصول P12363
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

1. مقدمه

۲. تشخیص تصویر هوش مصنوعی و الگوریتم لبه یادگیری عمیق 5G

۳. تشخیص چند منظوره پزشکی هوشمند

۴. نتایج و بحث

۵. نتیجه گیری ها

  

بخشی از پاورپوینت

برای رروشهای cnn1 و cnn2، میانگین نهایی نرخ تشخیص بخاطر تفاوت مدل ها کاهش می یابد. تصویر آزمایشی OCR به بلوک هایی تقسیم می شود و تحلیل محلی انجام می شود. این روش با استفاده از تطبیق بلوک تصویر ادغام چند وزنی و تحلیل آماری، بهتر می تواند تغییرات محلی هدف را تحلیل کند و نتایج تصمیم قابل اعتماد را از طریق تحلیل آماری بدست آورد.

پروب تشخیص تصویر هوش مصنوعی فلورسنت در دمای اتاق تهیه می شود. توانایی پروب تشخیص تصویر هوش مصنوعی فلورسنت برای تشکیل ساختار مارپیچ سه گانه است. طبقه نتایج طیف سنجی جرمی، پروب تشخیص تصویر هوش مصنوعی جدید فام با برچسب CCTP، پپتید کنترلی CTP و فام فلورسین CTP و پروب پپتید کنترلی فلورسانس فام CTP سنتز می شوند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.