مقاله پاورپوینت اثر ویتامین D بر پاراکسوناز-۱، ظرفیت تام آنتی اکسیدانی و ۸-ایزوپروستان در کودکان مبتلا به ADHD

مقاله پاورپوینت اثر ویتامین D بر پاراکسوناز-۱، ظرفیت تام آنتی اکسیدانی و ۸-ایزوپروستان در کودکان مبتلا به ADHD
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Effect of Vitamin D on Paraxonase-1, Total Antioxidant Capacity, and 8-Isoprostan in Children with Attention Deficit Hyperactivity Disorder
عنوان فارسی مقاله اثر ویتامین D بر پاراکسوناز-۱، ظرفیت تام آنتی اکسیدانی و ۸-ایزوپروستان در کودکان مبتلا به ADHD
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 16 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر  ندارد
تعداد صفحات دارای جدول 2 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله پزشکی – روانشناسی
گرایش های مرتبط با این مقاله روانشناسی رشد – مغز و اعصاب
موضوعات مرتبط با این مقاله ویتامین D – آنتی اکسیدان – ADHD
کد محصول P12480
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل 1: مقدمه
فصل 2: روشها
فصل 3: نتایج
فصل 4: بحث
فصل 5: محدودیتها
فصل 6: نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

نتایج

در مجموع 86 کودک مبتلا به ADHD برای مطالعه ما انتخاب شدند که از این میان 75 نفر (37 نفر دریافت کننده ویتامین D و 38 نفر دریافت کننده دارونما) این کارآزمایی را به انجام رساندند. چاقی با استفاده از صدک BMI در دو گروه تعیین شد و هیچ تفاوت قابل توجهی در صدک BMI، بین دو گروه مشاهده نشد. از نظر مصرف غذاهای حاوی انرژی، کربوهیدرات، چربی، پروتئین، ویتامین D، ویتامین C، ویتامین E، سلنیوم، کلسیم، EPA، DHA و بتاکاروتن نیز در بین گروه ها تفاوتی وجود نداشت. اما در گروه ویتامین D افزایش قابل توجهی در 25(OH)D موجود در خون مشاهده شد. از نظر قرار گیری در معرض نور خورشید هم تفاوت قابل توجهی در بین دو گروه دیده نشد. نتایج تحلیل کوواریانس تک متغیره نشان داد که پس از گذشت 3 ماه، در سطح 8 ایزوپروستان به عنوان یک نشانگر تنش اکسایشی و همچنین در سطوح پاراکسوناز-1 و TAC سرم کاهش قابل توجهی در هر دو گروه مشاهده نشد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.