مقاله پاورپوینت تامل بر توسعه تئوری در مدیریت زنجیره تامین پایدار

مقاله پاورپوینت تامل بر توسعه تئوری در مدیریت زنجیره تامین پایدار
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Reflecting on theory development in sustainable supply chain management
عنوان فارسی مقاله تامل بر توسعه تئوری در مدیریت زنجیره تامین پایدار
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 20 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 1 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول  ندارد
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی صنایع
گرایش های مرتبط با این مقاله لجستیک و زنجیره تامین
موضوعات مرتبط با این مقاله مدیریت زنجیره تامین – زنجیره تامین پایدار
کد محصول P12504
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

خلاصه
1- مقدمه
2-شناسایی مفهوم اصلی
3. بررسی ویژگیهای پایه
4. چگونه در SSCM حرکت نماییم؟
5. نتیجه گیری
تایید شخصی
شفاف سازی تعارض منافع
سپاسگزاری
منابع

  

بخشی از پاورپوینت
2- روشها
در این زمینه تحقیقات شبیه سازی یا تحقیقات تجربی بسیار در حال انجام می باشند. از آنجایی سایر حوزه های مدیریت قادر به تشخیص این مشکل نیستند، می توان از این مورد برای نقد و بررسی استفاده نمود. بنابراین، عدم بررسی و در نظر نگرفتن پیشرفتها در SSCM به علت استفاده از روشی متفاوت، فقط نوعی بهانه به حساب می آید. مطالعات بیشتر بر اساس روشهای تحقیق رفتاری ، به طور قطع نتایج بررسی در این زمینه را پربارتر می سازد.
3- زمینه تجربی
با بررسی موارد تحقیقات تجربی، راههای جدیدی را می توان پیدا نمود. می توان تحقیقات، را در سه بعد پایداری گروه بندی و در مورد برخی مشکلات در بعد اجتماعی و محیط زیستی بحث نمود. همانند قبل، هیچ فرضی برای لیست نمودن تمامی این مشکلات وجود ندارد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.