مقاله پاورپوینت کار کردن با وجود سیستم های اطلاعاتی ناکافی در محل کار

مقاله پاورپوینت کار کردن با وجود سیستم های اطلاعاتی ناکافی در محل کار
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Working around inadequate information systems in the workplace: An empirical study in Romania
عنوان فارسی مقاله کار کردن با وجود سیستم های اطلاعاتی ناکافی در محل کار: یک مطالعه تجربی در رومانی
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 20 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 2 صفحه
تعداد صفحات دارای جدول ندارد
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله سیستم های اطلاعاتی پیشرفته – مدیریت منابع اطلاعاتی – مدیریت دانش
کد محصول P12668
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل 1. مقدمه
فصل 2. مروری بر ادبیات پیشین
فصل 3. توسعه نظریه
فصل 4. روش، تحلیل داده و نتایج
ایجاد اندازه گیری
نمونه و جمع آوری داده
مدل اندازه گیری
مدل ساختاری
فصل 5. بحث
دستاوردهای نظری و کاربردهای عملی
محدودیت ها و مسیرهای تحقیق آتی
فصل 6. نتایج

  

بخشی از پاورپوینت
دستاوردهای نظری و کاربردهای عملی
در بررسی این پدیده که چگونه کارکنان رفتار راه حل جایگزین در واکنش به سیستم های اطلاعاتی نامناسب انجام می دهند، از مطالعات کیفی قبلی استفاده کردیم که به طور عمیق به بررسی این پدیده پرداخت.
به طور خاص، از نظریه مقابله استفاده می کنیم (لازاروسو فولکمن، 1984) به عنوان یک چارچوب نظری فراگیر، تا تحقیق خود را با توجه به اهمیت رفتار مقابله ای برای کارکنانی که با سیستم های اطلاعاتی نامناسب مواجه می شوند، پیش بریم. مدل فرآیندی کلاسیک از راه حل های جایگزین از آلتر(2014) دیدگاه جامع به کارگیری راه حل جایگزین را نشان می دهد. در این تحقیق، بر ارزیابی فردی کارکنان از و روش مدیریت سیستم های اطلاعاتی نامناسب در محل کار از منظر مقابله، تمرکز می کنیم. برای غنی کردن نظریه مقابله و زمینه سازی کردن رفتار راه حل جایگزین با مقابله، مولفه هایی را معرفی می کنیم که عدم کفایت سیستم های اطلاعاتی، اضطراب شغلی، و کنترل کارکنان بر کار، محدودیت سیاست فناوری اطلاعات و تمایل کارکنان به انجام تلاش اختیاری را تبیین می کند. ایجاد و به کارگیری راه‌حل‌های جایگزین به عنوان یک استراتژی مقابله ای جهت مدیریت سیستم های اطلاعاتی نامناسب به طور قابل توجهی به منابع در دسترس و میزانی که خلاقیت کارکنان می تواند با الزامات تطابق داشته باشد، بستگی دارد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.